Батькам

Списки першокласників 2019-2010 н.р.

1 – А клас «На крилах успіху»     

Класний керівник : Соловйова О.Є.

  1. Андрієвський Максим Сергійович
  2. Артеменко Аліна Віталіївна
  3. Бондар Олександр Григорович
  4. Браницький Кирил Дмитрович
  5. Вангелій Дмитро Анатолійович
  6. Іващенко Анна Марія Олександрівна
  7. Ісаєнко Артем Олександрович
  8. Коданов Тимур Валерійович
  9. Колдаєва Марія Владиславівна
  10. Колточихіна Анна Євгенівна
  11. Левковська Катерина Павлівна
  12. Мартинов Дмитро Володимирович
  13. Михайлівський Артем Олексійович
  14. Морозова Дар’я Євгенівна
  15. Назарова Катерина Романівна
  16. Панченко Роман Денисович
  17. Передерій Максим Олександрович
  18. Свердленко Тамара Миколаївна
  19. Слесаренко Єлизавета Володимирівна
  20. Соляник Аріна Олександрівна
  21. Супруненко Денис Олександрович
  22. Тодоров Артем Вадимович
  23. Трачук Олексій Олегович
  24. Філатов Гліб Максимович
  25. Фіцай Іван Васильович
  26. Шамров Ілля Володимирович
  27. Ширяєва Альона Віталіївна
  28. Шурко Анна Андріївна
  29. Шушкевич Леонід Денисович
  30. Юрчук Владислав Павлович

1 – Б клас за програмою О.Савченко

 Класний керівник: Карлінська Л.Р.

  1. Бабінський Іван Сергійович
  2. Бавикіна Софія Віталіївна
  3. Біткін Артур Анатолівич
  4. Богомазова Єлизавета Анатоліївна
  5. Бурка Максим Артемович
  6. Велигодська Мілана Сергіївна
  7. Венго Дар’я Анатоліївна
  8. Головков Владислав Віталійович
  9. Голуб Сергій Дмитрович
  10. Гордійчук Анна Анатоліївна
  11. Доценко Володимир Євгенович
  12. Жало Кароліна Івановна
  13. Зюкін артем Андрійович
  14. Кадомцева Аліна Дмитрівна
  15. Кошовенко Валерія Володимирівна
  16. Кузьмичов Артем Юрійович
  17. Любченко Микола Сергійович
  18. Нікітін Данііл Миколайович
  19. Переможний Єгор Максимович
  20. Пономарьов Сергій Олексійович
  21. Посунько Марія Миколаївна
  22. Руснак Віталіна Олегівна
  23. Скарлат Дар’я Станіславівна
  24. Смолій Анастасія Миколаївна
  25. Смуженко Іван Геннадійович
  26. Тимчасюк Аліна Олександрівна
  27. Туз Софія Олександрівна
  28. Уманов Єгор Євгенович
  29. Черезов Андрій Антонович
  30. Чернова Ганна Дмитрівна
  31. Щепіна Маргарита Михайлівна
  32. Юрченкова Олена Євгенівна

 Правила внутрішнього розпорядку для учнів школа

 Пам’ятка “Дії населення при укритті під час надзвичайних ситуацій”

Адаптація першокласників