Віват, Одеса

Учні 5-Б класу разом з класним керівником Пушкіною – Браницькою O.O. та педагогом-організатором Матусевич Т.В. 28 вересня відвідали музей науки у м. Одеса. Чого тільки не бачили діти? Усі наукові винаходи дуже цікаві, як дітям, так і дорослим. Контактну стіну з ефектом анти стресу, лазерну кімнату, дзеркальний лабіринт, фазу місяця, кімнату 3-Д та багато інших сучасних вдалих робіт у галузі фізики, біології та астрології презентували одесити миколаївцям. Пізніше завітали до «Карамельки», своїми руками виготовили цукерочку. Погоду неначе замовили: сонячно, тепло і затишно було цілий день. Вдалося навіть, побувати на березі моря. Враження і у батьків, і діте-незабутні. Чекаємо на новий маршрут!

Прес-центр.