День бантика і краватки

16 листопада у нашій школі  пройшов День бантика і краватки. Старшокласники, які вважають себе толерантними, або намагаються ним бути,  вирізнялись  яскравим бантиком, стрічкою, краваткою. Найактивніше підтримали загальношкільну акцію учні 5-Б класу, 8 класу.

Для четвертокласників було  проведено квест « Космічна подорож галактикою цінностей». Чотири команди стали учасниками цікавої,  і водночас, повчальної гри, в якій  обговорювали буденні  ситуації, співали пісні про добро, розгадували ребуси. Інструктори, дівчата 6-8 класів, зустрічали команди на планетах з усмішками і сюрпризами.

Сподіваємось, що наша гра  спонукатиме  дітей слідкувати за своїми думками, бо вини згодом стають словами, вчинками, звичками  і характером, що у подальшому визначає  долю кожного.

Не забувайте про толерантність у повсякденному житті!

Педагог-організатор Матусевич Т.В.