Тиждень права

У школі з 10 по 14 грудня 2018 р. проходив Всеукраїнський тиждень права .

Відкрився він єдиним правовим уроком на тему: «Сторінками Загальної декларації прав людини».                                                                                                 Проведено конкурс творчих робіт «Світ моїх прав». Учні 11 класу 12 грудня організували круглий стіл «Консультаційні права та обов’язки громадян України», а учні 7 класу взяли участь у вікторині «Консультаційні права та обов’язки громадян України». У конкурсі на кращий твір – есе «Права людини крізь призму сучасності» найкращими  визнано роботи Гузенка М. (10 кл) та Харчук Т. (11 кл.).

14.12. проведено правовий квест «Шляхами прав і обов’язків» для учнів 9-11 класів, де учні показали знання з права.

Учениця 9 класу Безроднова А. посіла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Прес- центр школи