Як парость виноградної лози, плекайте мову!

Під таким девізом розпочинались уроки в День рідної мови.

Цікавими та змістовними були змагання знавців української мови у 3б кл, які підготувала Яшнікова Л.В. Але найбільше запам’яталася та вразила творча зустріч із поетом та композитором, заслуженим артистом України Олександром Сичьовим, яка відбулася в рамках міського проекту «Школа – територія культурного життя». Старшокласники познайомилися з поезіями, присвяченими рідній мові, прослухали пісні у виконанні О.Сичьова та переможниці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів пісні Владислави, учениці ЗОШ №14, поринули у чарівний світ  «цариці музики»- скрипки. На згадку Олександр Федорович подарував шкільній бібліотеці свої збірки поезій з автографом. Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними.