Показовий День ЦЗ

12.04 2019 р. в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №32  імені Кривоносова С.С. День ЦЗ розпочався із загальношкільної лінійки, під час якої учительський  та учнівський  колективи, запрошені гості  ознайомилися із  планом навчально-методичних  і практичних заходів та переглянули виступ шкільної агітбригади ДЮПР « Агенти -32». Присутні ознайомилися з роботою закладу з цивільного захисту відвідали уроки.

О 09.05 прозвучав сигнал системи оповіщення і розпочалися об’єктові тренування. Учні школи діяли відповідно до ввідної «Пожежа в будівлі». Всі швидко та злагоджено покинули приміщення школи, скориставшись засобами індивідуального захисту –  ватно-марлевими пов’язками.  Весь особовий склад вишикувався в безпечному місці- баскетбольному майданчику. Колектив пожежної частини №1, який прибув за викликом, продемонстрував оперативні дії  при гасінні пожежі.