Нові зірочки у «Голосі нації»

16 квітня 2019 року учні нашої школи відвідали  підсумковий етап вокального конкурсу «Голос нації». Цей конкурс проводиться не  вперше,  та ми жодного разу не були його учасниками. І в цьому році брали участь лише як глядачі. Ми вболівали за кожного учасника, бо гарно були представлені різні країни: Польща, Америка, Швеція, Іспанія, Франція,  Австрія, Шотландія, Нідерланди та багато інших. Думаю, складно було і журі обирати, бо на сцені були справжні професіонали.

Глядачі теж  не тільки вболівали, а й  продемонстрували свій вокал  у конкурсі «Караоке». Серед дорослих  дівчат і викладачів ми радо підтримували ученицю 4-А класу нашої школи Костюченко Анну, яка   посіла ІІ місце.   Не бійтесь відкривати в собі таланти  і ви!!!                                                                     Педагог – організатор  Матусевич Т.В.