Весняні подорожі розпочато!

10 травня учні 3-А класу МЗОШ №32 ім. Кривоносова С.С. відправилися з «Котигорошком» на екскурсію. Відвідали парк вітряків та кінну школу у Варварівці. Екскурсія була дуже пізнавальною.   Діти дізналися про історичне минуле нашого краю.  Побачили , як працюють вітряки – використовують силу вітру для  видобутку електроенергії. Цікаво про процес розповів співробітник парку вітряків. Переконалися, що це безпечно . Заодно поспостерігали, як росте пшениця. Зараз якраз утворюється колос. Побачили електростанцію сонячних батарей.  А на кінець завітали до Варварівської кінної школи. Дітям цікаво розповіли про тренування та догляд коней. Навчили правильно годувати їх з рук.

Настрою додало ще забезпечення – комфортабельний автобус та професійний водій. А також компетентний екскурсовод. Враження від подорожі чудові!