Верх

Оголошуємо прийом майбутніх першокласників

Батарейки, здавайтесь!


Щодня кожна людина, незалежно від віку чи соціального становища, має знати, як правильно сортувати відходи, не забруднюючи навколишнє середовище. В рамках міського екопроекту «Батарейки на утиль» у школі встановлено спеціальний контейнер та проведено роз’яснювальну роботу серед учнів. Адже батарейки, які опиняються разом із іншими відходами, завдають шкоди природі і здоров’ю людини. В День Землі усі учні школи переглянули відеоролик «Здай батарейку – врятуй їжачка», який спонукав дітей збирати батарейки у спеціальний контейнер, зберігаючи тим самим природу. Ми віримо, що до захисту природи готовий кожен!

Педагог- організатор Матусевич Т.В.


Читати далі

День ЦЗ у школі


20 квітня пройшов День цивільного захисту. Розпочався він лінійкою, на якій виступила шкільна агітбригада ДЮП. Протягом дня школярі показували свої вміння щодо надання першої домедичної допомоги потерпілим під час надзвичайних ситуацій, демонстрували практичні дії під час евакуації зі школи на час пожежі разом зі службою порятунку. Учні 10-11 класів взяли участь у показових виступах. Молодці!


Читати далі

«Я обираю здоровий спосіб життя!»(МЗОШ №32)


Під таким девізом пройшов у нашій школі спортивний фестиваль, організований за ініціативи та підтримки ГО «Бізнес трансформація», «Борцовська слава», БФ «Індиго», «Рідні землі», «Дієва сила» та ГО «Спортивна федерація Іфіт», а також Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради під патронатом Комісії «Екологія і спорт» Національного Олімпійського Комітету України у Миколаївській області.


Читати далі

Срібні призери змагань «Олімпійські надії»


Ми пишаємося командою учнів початкових класів, які посіли ІІ місце з легкої атлетики серед шкіл Центрального району! Вітаємо спортсменів: Волощук Вікторію, Кондратенка Дмитра, Подтикайло Вікторію, Олєйник Анастасію, Алфьорова Андрія, Лунгу Ярослава та вчителя фізичної культури Завтонову Ірину Аркадіївну!


Читати далі

11-12 квітня 2018 відбувся міський конкурс з інформаційних технологій серед учнів і вихованців закладів освіти.


Учні нашої школи також взяли участь:
Корньова В, учениця 6 класу, проект «Рослини Червоної книги України» (номінація «Офіс-менеджмент).
Таловська Е, учениця 7 класу, проект «Культурні пам’ятки України» (номінація «Офіс-менеджмент).
Васильєва Є., учениця 9-Б класу, проект «Породи собак» (номінація «Офіс-менеджмент).
Бездєнєжная А, Касьянова В, учениці 9-Б класу, проект «Наша Україна» (номінація «Офіс-менеджмент).

Вітаємо переможців: Бездєнєжну А, Касьянову В., які посіли ІІІ місце


Вибір за нами!


Правильно сортувати відходи, тобто відправляти їх на вторинну переробку, учні і жителі Миколаєва потроху звикають. Про підвищення екологічної культури українців постійно говорять засоби масової інформації, організовуються проекти та акції в усіх закладах освіти. У Миколаївській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів №32 імені Кривоносова С.С. збирають усе: макулатуру, пластик, поліетилен, батарейки. Чому б не збирати? Адже представники організацій: «Агенція розвитку Миколаєва» та компанія «РерsiCo в Україні» забезпечили усім необхідним: контейнерами, наліпками, провели роз’яснювальну роботу серед школярів. Тепер тільки від кожного з нас, не залежно від віку, статусу чи професії, залежить чистота довкілля. Учні нашої школи часто подорожують, на канікулах відпочивали за кордоном, тому бачили відношення до відходів європейців. Дуже приємно, що до проекту «Зробимо Україну чистою» долучились усі: діти, адміністрація, вчителі, батьки, жителі мікрорайону «Соляні». Тільки разом ми зможемо покращити довкілля.

Педагог- організатор Матусевич Т.В.


Читати далі

Ми пишаємось нашими бейсболістами ( МЗОШ №32)


Наші учні: Байгулов Роман, Черенков Марк, Габовський Олекандр та Габовський Владислав – члени миколаївської команди з бейсболу «Десант» КДЮСШ «Комунаровець»- повернулися з Польщі. У місті Дзялдово проходив Міжнародний турнір з бейсболу «Кубок президента Польщі», за медалі в 4 відбіркових групах боролися 20 команд з країн Європи. Наша команда посіла ІІІ місце. Наші бейсболісти – молодці! Бажаємо їм подальших спортивних успіхів.

Прес – центр школи


Читати далі

Українські посиденьки в МЗОШ №32


Уже стало нашою шкільною традицією проводити щорічно вечорниці, а цього року 14 березня учні 8-11 класів та вчителі зібралися на українські посиденьки. Господарями, як завжди, були учні 10 та 11 класів. Звучали народні пісні та жарти, у веселому танку кружляли учні 10 класу. Не обійшлося без Проні Прокопівни та Голохвастова, сварок баби Палажки та баби Параски, Лавріна та Карпа з «Кайдашевої сім’ї». Герої п’єси О.Коломійця «Фараони» вчили гостей, як місити хліб та варити борщ, дівчата – як ворожити, щоб дізнатися яким буде заміжжя. А закінчилося свято – українськими варениками, пампушками та пиріжками. Ми дякуємо всім учасникам та батькам за гарну підготовку до свята.


Читати далі

Патріотична палітра Соборної України(МЗОШ №32)


Вже стало традицією у нашій школі до Дня Соборності України проводити загальношкільний флешмоб. З року в рік майорять патріотичні стрічки, нагадуючи про єдність різних національностей та поколінь у незалежній Україні. Відеоролики, які були використані для демонстрації, акцентували увагу на тому, що тільки разом українці зможуть здолати будь- які перешкоди.

А українська пісня «Сонце нам сяє, сонце нас єднає!» у виконанні учениці 5 класу Андреєвої Анастасії надихнула школярів до віри у світле майбутнє України.

Педагог- організатор Матусевич Т.В.


Читати далі

Пташина їдальня (МЗОШ №32)


Під такою назвою завершився проект учнів 2а класу( класний керівник Чумак Т.С.), який узагальнив знання учнів з теми «Зимуючі птахи». Другокласники разом з батьками досліджували, як з підручного матеріалу виготовити годівнички. Результатом роботи стали їдальні для пташок, які виготовили з пластику, пластмасових відерець, тетрапаків з-під соку та молока, а ще з упаковок новорічних подарунків. Діти склали пам’ятку, чим можна годувати птахів та розробили поради, що треба робити, щоб птахи навідувалися до годівниць. У цьому їм допоміг дитячий сайт «Пустунчик». Ждемо пернатих гостей до наших годівничок.


Читати далі

Вітаємо переможців міського конкурсу знавців української мови імені П.Яцика


Соловйову Ірину, ученицю 3а кл, ІІІ місце,
Косигіна Олексія – учня 5 кл, ІІ місце,
Корньовук Вікторію, ученицю 6 кл, ІІ місце,
Вишнякову Марію, ученицю 8 кл, ІІ місце

Вітаємо переможців
міських предметних олімпіад

Харчук Тетяну, ученицю 10 кл – ІІ місце в олімпіаді із зарубіжної літератури
Олійник Марію, ученицю 9б класу – ІІ місце в олімпіаді з англійської мови

Ми пишаємось Вами! Успіхів Вам!

Читати далі

Права дитини

08 грудня день у школі розпочався Всеукраїнським уроком «Права дитини». Першокласники вивчали свої права, мандруючи сторінками мультиків. Учні 2б класу знайомилися зі статтями Конвенції про права дитини, розігрували сценки. Соціальний педагог провела класну годину у 5 кл «Закон на захисті твоїх прав». Цікавим та пізнавальним став урок – судове засідання у 6кл, проведений учителем правознавства Сташук А.С., на якому шестикласники висловлювали власну точку зору стосовно прав людини, вирішували проблемні питання щодо вирішення різних життєвих ситуацій.

Читати далі

Битва хорів до Дня Збройних Сил України (МЗОШ №32)

Бувають незабутні дні. Стіни школи давно не чули такої урочистої музики, яку подарував військовий оркестр 79 десантно – штурмової бригади в/ч А- 0224. Військових було запрошено на загальношкільний конкурс «Битва хорів», присвячений 26 річниці Збройних Сил України. Свято розпочалося з незвичайного виконання учнями Гімну держави у супроводі духового оркестру. Кожен клас презентував своє бачення справжнього війська, армії в пісні. Хтось зазирав у минуле, згадуючи подвиги козаків, а хтось проживав непросте сьогодення. Головне, що всім було цікаво. Справжнім феєрверком для учнів, вчителів, батьків стало колективне виконання всіма учасниками пісні «Розпрягайте, хлопці, коней» у супроводі військового оркестру. Такі свята необхідно проводити частіше. Адже учням є з кого брати приклад, а воїнам – заради кого жити і боротися.
Прес – центр школи

Читати далі

Чиста Україна

Рік тому всі школи м. Миколаєва взяли участь у пілотному проекті «Let’s do it, Ukraine! School Recycling». Всі учасники екологічної акції: миколаївці, управління освіти м. Миколаєва, «Агенція розвитку Миколаєва» та компанія «РерsiCo в Україні» у дружному обговорені розробляють подальший план реалізації проекту, завершальною метою якого є проінформувати і залучити кожного до всесвітнього прибирання міста, країни — 15 вересня 2018 року. Ми посіяли гарну звичку, бо заслуговуємо жити на чистій планеті!

Читати далі

Подорож до Полтави

Ми так довго чекали осінні канікули… і на решті! УРА! Канікули у нашій школі — це не лише відпочинок, коли зазвичай учні знаходяться вдома біля комп’ютерів, але вже стало традицією подорожі до різних міст нашої країни. Цього разу учні 6-11 класів відвідали місто Полтава. Ми дізналися про полтавські галушки, і отримали майстер-клас з виготовлення цієї страви. Після чого кожний мав змогу покуштували саме ті галушки, які зробив своїми руками. Незабутньою була екскурсія до Музею дальньої авіації. Ми не тільки мали змогу подивитися літаки, а також відчути себе пілотами цих машин. Опішня – це ще одна цікавинка Полтавщини. Розповідь про гончарство та велика кількість експонатів просто вразила. Знайомство з гончарською справою закінчилося майстер-класом з виготовлення глечиків. Ми ще раз переконалися наскільки багата культура нашої країни та скільки цікавих у ній місць.

Читати далі

Подорож на Буковину

У нашій школі вже стало традиціє під час осінніх канікул подорожувати країною. Цього разу ми побували на Буковині. Осіннім сонечком зустріло нас місто Чернівці. Із задоволенням мандрували ми старими вуличками, побували у славнозвісному університеті, відвідали парки та площі. Захоплено слухали екскурсоводів у фортецях Хотина та Кам’янця – Подільського, поповнюючи свої знання з історії. Ми наче побували в казці, занурилися в середньовіччя…Чекаємо канікул і нових подорожей.

Читати далі