Оголошуємо прийом майбутніх першокласників

Вибір за нами!

Правильно сортувати відходи, тобто відправляти їх на вторинну переробку, учні і жителі Миколаєва потроху звикають. Про підвищення екологічної культури українців постійно говорять засоби масової інформації, організовуються проекти та акції в усіх закладах освіти. У Миколаївській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів №32 імені Кривоносова С.С. збирають усе: макулатуру, пластик, поліетилен, батарейки. Чому б не збирати? Адже представники організацій: «Агенція розвитку Миколаєва» та компанія «РерsiCo в Україні» забезпечили усім необхідним: контейнерами, наліпками, провели роз’яснювальну роботу серед школярів. Тепер тільки від кожного з нас, не залежно від віку, статусу чи професії, залежить чистота довкілля. Учні нашої школи часто подорожують, на канікулах відпочивали за кордоном, тому бачили відношення до відходів європейців. Дуже приємно, що до проекту «Зробимо Україну чистою» долучились усі: діти, адміністрація, вчителі, батьки, жителі мікрорайону «Соляні». Тільки разом ми зможемо покращити довкілля.

Педагог- організатор Матусевич Т.В.