Оголошуємо прийом майбутніх першокласників

Подорож до Полтави

Ми так довго чекали осінні канікули… і на решті! УРА! Канікули у нашій школі — це не лише відпочинок, коли зазвичай учні знаходяться вдома біля комп’ютерів, але вже стало традицією подорожі до різних міст нашої країни. Цього разу учні 6-11 класів відвідали місто Полтава. Ми дізналися про полтавські галушки, і отримали майстер-клас з виготовлення цієї страви. Після чого кожний мав змогу покуштували саме ті галушки, які зробив своїми руками. Незабутньою була екскурсія до Музею дальньої авіації. Ми не тільки мали змогу подивитися літаки, а також відчути себе пілотами цих машин. Опішня – це ще одна цікавинка Полтавщини. Розповідь про гончарство та велика кількість експонатів просто вразила. Знайомство з гончарською справою закінчилося майстер-класом з виготовлення глечиків. Ми ще раз переконалися наскільки багата культура нашої країни та скільки цікавих у ній місць.