Оголошуємо прийом майбутніх першокласників

Битва хорів до Дня Збройних Сил України (МЗОШ №32)

Бувають незабутні дні. Стіни школи давно не чули такої урочистої музики, яку подарував військовий оркестр 79 десантно – штурмової бригади в/ч А- 0224. Військових було запрошено на загальношкільний конкурс «Битва хорів», присвячений 26 річниці Збройних Сил України.

Свято розпочалося з незвичайного виконання учнями Гімну держави у супроводі духового оркестру. Кожен клас презентував своє бачення справжнього війська, армії в пісні. Хтось зазирав у минуле, згадуючи подвиги козаків, а хтось проживав непросте сьогодення. Головне, що всім було цікаво. Справжнім феєрверком для учнів, вчителів, батьків стало колективне виконання всіма учасниками пісні «Розпрягайте, хлопці, коней» у супроводі військового оркестру.

Такі свята необхідно проводити частіше. Адже учням є з кого брати приклад, а воїнам – заради кого жити і боротися.
                                                Прес – центр школи